Trenerzy językowi z całego świata

W Workroom 6/5 wiemy, że najskuteczniejsza nauka języka obcego to nauka przez doświadczenie. Nasze warsztaty prowadzone są przez trenerów językowych z całego świata –  Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji, Polski. Pomimo tak zróżnicowanego środowiska poczujesz się swobodnie – stawiamy na przyjazną atmosferę. Nie zmuszamy, lecz zachęcamy do rozmów.

Trenerzy językowi Workroom 6/5 to także osoby z niesamowitą osobowością i charyzmą. Z nami odkryjesz nowe dziedziny życia i zarazisz do działania.

Pracuj z nami

Jesteś obcokrajowcem, mieszkasz w Poznaniu i mówisz po angielsku? Pracujesz tu na co dzień, a może tymczasowo odwiedziłeś Poznań w ramach Programu Erasmus? Chcesz rozpocząć z nami współpracę? Zapraszamy.

W Workroom 6/5 możesz stać się przewodnikiem po swoim kraju i kulturze. Jakie są warunki współpracy? Zaproponuj nam swój pomysł na zajęcia – temat i formę. Czekamy na kontakt!

Hanna Pordąb

Hanna Pordąb

Polska

Już od ponad 10 lat pomagam dzieciom, młodzieży i dorosłym poznawać świat języka angielskiego poprzez rozmowy, zabawę i niekonwencjonalne metody nauki. Zawsze dużo podróżowałam i poznawałam inne kultury i taki styl życia pokazał mi, jak świat jest piękny w swojej różnorodności.

Jonathan Choi

Amerykanin z korzeniami z Tajwanu

Urodziłem się w Stanach ale studiuję w Polsce. Uwielbiam pomagać innym, dlatego w wakacje razem z grupą dentystów jeździmy do Afryki leczyć ludzi bez dostępu do opieki dentystycznej. Moje warsztaty to podróż od historii, przez quizy typu „Familiada”, po rozmowy o zębach. Zakres tematów jest nieograniczony.

Marta Kviatkovska

Ukraina

Przez wiele lat byłam menedżerem w Institute of Ukrainian Studies oraz międzynarodowym Project Managerem. Organizując szkolenia edukacyjne zrozumiałam, że najskuteczniej uczymy się języka, kiedy komunikujemy się z ludźmi. W Workroom 6/5 tworzę atmosferę dzięki której uczestnicy motywują się wzajemnie.

Jonathan Stretch

Nigeria

Mieszkam w Polsce prawie 10 lat i pracuję jako analityk biznesowy. Moje hobby to sztuka i poznawanie innych kultur. Na warsztatach opowiem Ci o kulturze mojego kraju – Nigerii – całkowicie odmiennym od polskiego stylu życia. Wprowadzę Cię w świat niesamowitych nigeryjskich tradycji.

Guillerme Gleiser

Brazylia

Moje trzy lata podróży po USA i Europie zakończyły się w Polsce, gdzie studiuję. Do Workroom 6/5 wprowadzam smaki i zapachy, których ludzie w Polsce nie znają. Wspólnie gotujemy i przyrządzamy pyszne dania. Pokazuję, jak w prosty sposób zrobić przyjazne dla środowiska i niedrogie kosmetyki.

Anne Marie Gläsel

Niemcy i Gwatamela

Multikulturowość mam we krwi, jestem pół Gwatemalką i pół Niemką. Lubię dawać drugie życie starym przedmiotom poprzez sztukę, eksplorować kraje, kultury i uwieczniać to na zdjęciach. Na warsztatach pokazuję, jak życie w multikulturowym  środowisku wzbogaca osobowość.

Tomasz Gralak

Polska

Urodziłem się w Polsce ale studiowałem w Wielkiej Brytanii. Wierzę, że sposób w jaki się zachowujemy na co dzień ma ogromny wpływ na nasze życie, zatem powinniśmy być efektywni, aby stworzyć wokół siebie środowisko sukcesu. Zabiorę Cię w podróż, gdzie zgłębimy wiedzę związaną z byciem efektywnym liderem.

Hubert

Hubert Beague

Francja

Urodziłem się we Francji, mieszkam w Polsce z żoną i córeczką. Jestem programistą, jednak moją pasją jest medytacja, życie bez stresu i slow life. Wykluczam wszystko, co jest FAST. Wiem, jak ważna jest równowaga miedzy pracą a rodziną, czasem zawodowym a czasem prywatnym. W Workroom 6/5 pokazuję, jak się wyciszyć i zrelaksować.

Harrison Beto Cucunuba

Kolumbia

Jestem tancerzem, choreografem, instruktorem i pasjonatem Zumby i Salsation. W Workroom 6/5 uczę języka i rozpalam warsztaty żywiołowym tańcem. Uczestników uczę kroków i pokazuję swój kolumbijski charakter. Poprzez taniec relaksuję, rozluźniam i wprowadzam dobry humor.