warsztaty angielskiego poznań rodzaje  Organizacja warsztatów angielskiego poznań Organizacja warsztatów 3 rodzaje zajNauka angielskiego na 3 sposoby 

Workroom 6/5 oferuje 3 sposoby rozwoju umiejętności językowych – podczas weekendowych warsztatów językowych, w trakcie całorocznych warsztatów oraz dzięki materiałom online. Na zajęcia możesz zapisać się sam lub przyjść we dwójkę. Cena w zależności od rodzaj spotkania oraz ilości zgłoszonych uczestników różni się. Przejdź do zakładki Ceny i zapoznaj się z warunkami płatności.

nauka angielskiego poznań poziomy  Organizacja warsztatów angielskiego poznań Organizacja warsztatów poziomy naukiPoziomy nauki

W Workroom 6/5 poziom języka nie jest najważniejszy. Skupiamy się na tym, by rozwinąć Twój potencjał intelektualny i emocjonalny, niezależnie od Twojej aktualnej wiedzy i umiejętności.

Podczas wstępnej rozmowy („clarity call”) przeprowadzanej z osobami chętnymi do wzięcia udziału w warsztatach, przysłuchujemy się i patrzmy na praktyczne umiejętności. Dopasowujemy poziom języka angielskiego danej osoby do odpowiedniej grupy. Testy gramatyczne odkładamy na bok. Dlaczego? Liczą się faktyczne umiejętności i to jak czujesz się gdy mówisz w obcym języku.

kurs angielskiego poznań materiały edukacyjne  Organizacja warsztatów angielskiego poznań Organizacja warsztatów materials 1Materiały do nauki

W Workroom 6/5 jesteśmy świadomi, że materiały dodatkowe to ważny element nauki języka. Odrzuciliśmy jednak standardowe podręczniki i inne opracowania tekstowe. Naszym priorytetem jest utrzymanie kontaktu z uczestnikami pomiędzy warsztatami. Regularnie zachęcamy do aktywności językowych oraz różnego rodzaju ćwiczeń. Tych najaktywniejszych wyróżniamy, z mniej zaangażowanymi pracujemy do skutku, nieustannie poszukując skutecznej metody na przełamanie własnych barier i zmotywowanie do rozwoju osobistego.

angielski total immersion poznań certyfikat  Organizacja warsztatów angielskiego poznań Organizacja warsztatów certyfikatCertyfikaty

Warsztaty Workroom 6/5 są doskonałym miejscem, aby przygotować się do części ustnej egzaminów takich jako FCE ( First Certificate In English) czy CAE ( Certificate in Advanced English) czy też matury. Jeśli przed rozpoczęciem warsztatów podkreślisz nam, że przygotowanie do certyfikatu jest Twoim celem, uwzględnimy to w programie.

organizacja kursów języka angielskiego poznań Organizacja warsztatów angielskiego poznań Organizacja warsztatów kolalizacjaMiejsce spotkań

Stacjonarne warsztaty zarówno 2-dniowe, jak i regularne warsztaty angielskiego roczne, organizowane są w dwóch wyjątkowych miejscach:

Concordia Design – w tych niepowtarzalnych murach znajdujących się w centrum Poznania odbywa się większość spotkań warsztatowych Workroom 6/5. To miejsce idealne do pracy, pobudzające kreatywność. Jego położenie w centrum miasta gwarantuje, że łatwo tu trafić. Przy budynku znajduje się parking.

Pełen adres: Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań

Regatta Hotel Restauracja Spa – kiedy chcemy pooddychać świeżym powietrzem i spędzić czas w wyjątkowym miejscu, zabieramy uczestników warsztatów do położonego nad Jeziorem Kierskim Hotelu Regatta. Malowniczy krajobraz i odległość od centrum Poznania powoduje, że czas zwalnia, a uczestnicy warsztatów mogą cieszyć się ciszą i spokojem.

Pełen adres: Regatta Hotel Restauracja Spa, ul. Chojnicka 49, 60-480 Poznań