Nauka plus praktyka

W Workroom jesteśmy świadomi, że proces nauki wymaga czasu i odpowiedniej praktyki. Ponad 10 lat doświadczeń – nie tylko zawodowych, ale również osobistych – pozwoliło nam na opracowanie własnej metody nauczania 6/5, w której łączymy rozwój intelektualny z rozwojem emocjonalnym.

Nasza metoda ma na celu umożliwić dzielenie się doświadczeniem oraz nauką nowych umiejętności od siebie nawzajem. Dzięki temu uczestnicy zaczynają z łatwością i satysfakcją posługiwać się językiem angielskim już po pierwszym cyklu warsztatów.

kurs języka angielskiego poznań kurs języka angielskiego poznań Metoda 6/5 klepsydra wr
Nasi uczestnicy przychodzą do nas z wiedzą i umiejętnościami, które zdobyli już wcześniej, jednak z pewnych powodów wykorzystanie języka obcego ciągle pozostaje dla nich dużym wyzwaniem. Tę wcześniej zdobytą wiedzę i umiejętności chcemy odświeżyć, uporządkować i utrwalić.

Rozwijaj swoje mocne strony

Warsztaty w Workroom 6/5 to narzędzie do wspierania uczestników we wprowadzaniu swoich umiejętności na wyższy poziom. Dajemy możliwość rozmowy, rozwiązywania zadań, uczestnictwa w oryginalnych ćwiczeniach i warsztatach. Wszystko odbywa się wyłącznie po angielsku. Chcemy, byś na chwilę zapomniał o tym, co czeka Cię za oknem i skupił się wyłącznie na tym co dzieje się tu i teraz. W naszej pracy skupiamy się nie tylko na wiedzy i intelekcie, ale również na kompetencjach osobistych: ciekawości, kreatywności, umiejętności krytyki, jasnej komunikacji, współpracy z zespołem, odczuwaniu.