Zaufali nam

Mamy ponad 10-letnie doświadczenie dydaktyczne. Jako Workroom 6/5 działamy od blisko 3 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie kilkuset klientów indywidualnych, a także pracowaliśmy dla dużych przedsiębiorstw, których pracownicy chcieli nauczyć się czegoś więcej i w inny niż standardowy sposób

Zaufały nam osoby z takich firm jak: Mary Kay, Malta Trading, NOTI, Solaris, Glaxo SmithKline, Johnson & Johnson, WSB.

Opinie uczestników warsztatów

Weekendowe warsztaty w Workroom 6/5 był dla mnie świetną przygodą. Poznałem w ten sposób kilku trenerów-obcokrajowców, z którymi teraz utrzymuję kontakty na co dzień. Gramy w squasha, medytujemy albo po prostu rozmawiamy na facebooku. Znajomości z Workroom nie kończą się po warsztacie a co więcej, zamiast wkuwać angielski, zacząłem go używać.

Karol Cyrulik 694451968 karol.cyrulik@wsb.poznan.pl dyrektor generalny WSB w Poznaniu

Warsztaty językowe workroom 6/5 to przecudna sprawa. Na spotkaniach panuje niesamowita, praktycznie rodzinna atmosfera. Warsztaty prowadzą naprawdę wspaniali i ciekawi trenerzy językowi - ogromnie zaangażowani, z przesłaniem, chcący przekazać swoją wiedzę, ludzie z całego świata. Taka nauka języka angielskiego to sama przyjemność. Workroom 6/5 pozwala poznać innych ludzi, ich sposoby myślenia, patrzenia na świat i sposoby na życie.

Katarzyna Grabiarzmłodszy specjalista ds wsparcia sprzedaży w firmie Hilding Anders Polska

Czas spędzony na warsztatach językowych Workroom 6/5 to jak podróż przez różne kraje. Możliwość oderwanie się od rzeczywistości, zagłębienie się w inne kultury, “posmakowania” i poznania różnic kulturowych. Wszystko to odbywa się w atmosferze otwartości z wyciągniętą pomocną dłonią prowadzącej przez cały czas trwania warsztatu. Workroom 6/5 to doskonały przykład, że nauka może być przyjemna.

Joanna Zielonkastrateg rozwoju, specjalista HR & EB

Byłem. Zobaczyłem. Zachwyciłem (się). Warsztaty języka angielskiego Workroom 6/5 to fajna atmosfera, ciekawi ludzie i co najważniejsze, świetna okazja do sprawdzenia i rozwinięcia swoich umiejętności językowych. Spotkania z ludźmi reprezentuje mi różne kraje i kultury, ciekawe tematy to niesamowita pigułka wiedzy. Polecam, bo warto.

Marcin GrabiarzStarszy spedytor w firmie P.W. Warbud

Workroom to świetni wykładowcy (z różnych zakątków świata). Workroom to idealny sposób na naukę języka angielskiego bez przynudzania. Workroom to doskonała i przyjazna atmosfera. Workroom to dla mnie tych właśnie kilka skojarzeń. Zdecydowanie polecam każdej osobie, która chce płynnie i swobodnie mówić po angielsku, zawodowo i prywatnie.

Krzysztof RoztockiZastępca kierownika w Malta Trading

Jeśli ktoś nie ma czasu na codzienny kontakt z angielskim, to z Workroom 6/5 w 1 weekend przejdzie dosłownie semester nauki języka. Znajomi mnie pytają “Ile kosztuje warsztat w Workroom 6/5?”. Ja zawsze odpowiadam “A ile już wydałeś na naukę angielskiego? Jesteś zadowolony z poziomu swojego języka? Ile chciałbyś płacić za godzinę zegarową angielskiego?”. Jeśli nauka i rozwój swoich umiejętności to dla Ciebie inwestycja w siebie, skorzystaj z warsztatów, które dadzą Ci efekty w postaci pewności siebie, otwartości, umiejętności błyskotliwego odpowiadania.

Wiesława KubiakTVP