Chcesz mówić płynnie po angielsku?

Czy kiedykolwiek czułaś / czułeś zdenerwowanie mówiąc po angielsku? W trakcie rozmów zdarza Ci się zapomnieć angielskich słówek? Nie jesteś pewna / pewien wymowy poszczególnych wyrazów? Mimo że znasz język angielski i rozumiesz swoich rozmówców, w danym momencie używanie angielskiego osobiście sprawia Ci trudności. Doskonale znam te uczucia bo doświadczałam ich nie raz

Hanna Pordąb kurs angielskiego poznań  Zrób darmowy quiz językowy 6Witaj! Nazywam się Hanna Pordąb i jestem założycielką Workroom 6/5  – warsztatów języka angielskiego organizowanych w Poznaniu. Zachęcam Cię do zrobienia darmowego quizu językowego, który powie Ci jakie są Twoje mocne i słabe strony w nauce języka obcego.

Quiz ma formę wideo z opcjami A, B lub C do wyboru. W trakcie jego trwania zapisuj odpowiedzi lub zapamiętuj je. Po zakończonym quizie możesz otrzymać darmowe materiały edukacyjne, dzięki którym będziesz mogła / mógł przez kilkanaście kolejnych dni rozwijać swój angielski. Nic za to nie zapłacisz! 

  Jak uzyskać rezultaty quizu?

Wyniki quizu prześlemy na Twój adres e-mail po wypełnieniu krótkiego formularza poniżej. Na podany adres e-mail będziemy Ci przesyłać materiały edukacyjne – podcasty, artykuły, filmy wideo. Będziesz uczyć się angielskiego za darmo.

Gotowy? Świetnie! Quiz, jego wyniki oraz materiały edukacyjne przygotowane zostały po angielsku. Dzięki temu zaczniesz ćwiczyć język obcy już w tym momencie. Powodzenia!

Pobierz wyniki quizu

 

Uzyskaj dostęp do bezpłatnych materiały do nauki angielskiego w innowacyjnej metodzie.
 Zapisując się, otrzymasz:
  • wyniki quizu
  • cykl podcastów
  • serię artykułów i zadań
Wszystkie materiały przygotowaliśmy w języku angielskim.
Nie czekaj, zapisz się już dziś.