Zainwestuj w swój rozwój

Warsztaty języka angielskiego metodą total immersion organizowane przez Workroom 6/5 to najlepsza inwestycja w siebie, jakiej możesz dokonać. Czujesz, że dotychczasowa nauka języka angielskiego nie była efektywna? Zależy Ci na swobodzie mówienia po angielsku? Sprawdź wykorzystywaną przez nas metodę totalnego zanurzenia i ucz się w międzynarodowym środowisku. Gwarantujemy Ci 100% satysfakcji i szybkie efekty.

Jak się nazywasz? (wymagane)

Podaj nam swój e-mail (wymagane)

Podaj nam swój numer telefonu

Jaki kurs Cię interesuje?

Jak możemy Ci pomóc?

Masz to gwarantowane!

Bez względu na to jakie warsztaty wybierzesz, możesz być pewien, że otrzymasz usługę na najwyższym poziomie. Za każdym razem na cenę poszczególnych warsztatów składa się uczestnictwo w warsztatach, wyżywienie oraz materiały edukacyjne. W trakcie a nawet po zakończonym warsztacie możesz liczyć na bezpośredni kontakt z trenerami językowymi Workroom 6/5 i innymi uczestnikami warsztatów. Chcemy z Tobą spędzać wspólnie czas, komunikować się w social media.

Warunki zapisów

Warunkiem przystąpienia do kursu organizowanego przez Workroom 6/5 jest odbycie rozmowy wstępnej „clarity call”, dzięki której uzyskasz odpowiedź na pytanie „Czy te warsztaty są dla mnie? Czy jestem gotowy/gotowa?”. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy edukacyjnej oraz dokonanie płatności wstępnej (w wysokości 150 zł). Na minimum 7 dni przed rozpoczęciem kursu należy dokonać opłaty zgodnie z wybranym systemem płatności (całościowa lub ratalna). Opłaty należy wykonywać na konto:

Workroom 6/5 58 1160 2202 0000 0003 1079 9982 Millenium Bank